Знайди ідею для стартапу: УКУ запрошує на відкритий захід з LegalTech

Хочете створити стартап, але не знаєте, які продукти зараз потрібні на ринку? УКУ запрошує на відкритий захід «Legaltech@UA: шанси та ілюзії», під час якого експерти розкажуть про проблеми у сфері юриспруденції, які можна вирішити за допомогою технологій.

За новими ідеями охочих запрошують 30 травня о 18:00 год. в Академічний корпус УКУ, ауд. 405 (м. Львів, вул. Козельницька, 2а). Участь безкоштовна.

Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/2X3Myxs

Спікерами заходу стануть:

  • Діма Гадомський, СЕО Axon Partners: як представник “юрбізу” розповість, що потенційно може бути цікаво із legaltech-у;
  • Марта Романяк, керівник Управління ІТ Львівської міської ради: розкаже про місцеве самоврядування та потреби в інноваціях;
  • Юлія Салдан, референт Хмельницького апеляційного суду: вкаже на роботу судів, яку можна вдосконалити технічно;
  • Аліна Куц-Карпенко, державний експерт експертної групи з прав людини Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції: розповість про проблеми, із якими найчастіше стикається Директорат.

Організовує захід Школа права Українського католицького університету за підтримки Асоціації правників України та юридичної фірми Астерс.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.