Знайди ідею для стартапу: УКУ запрошує на відкритий захід з LegalTech


Хочете створити стартап, але не знаєте, які продукти зараз потрібні на ринку? УКУ запрошує на відкритий захід «Legaltech@UA: шанси та ілюзії», під час якого експерти розкажуть про проблеми у сфері юриспруденції, які можна вирішити за допомогою технологій.

За новими ідеями охочих запрошують 30 травня о 18:00 год. в Академічний корпус УКУ, ауд. 405 (м. Львів, вул. Козельницька, 2а). Участь безкоштовна.

Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/2X3Myxs

Спікерами заходу стануть:

  • Діма Гадомський, СЕО Axon Partners: як представник “юрбізу” розповість, що потенційно може бути цікаво із legaltech-у;
  • Марта Романяк, керівник Управління ІТ Львівської міської ради: розкаже про місцеве самоврядування та потреби в інноваціях;
  • Юлія Салдан, референт Хмельницького апеляційного суду: вкаже на роботу судів, яку можна вдосконалити технічно;
  • Аліна Куц-Карпенко, державний експерт експертної групи з прав людини Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції: розповість про проблеми, із якими найчастіше стикається Директорат.

Організовує захід Школа права Українського католицького університету за підтримки Асоціації правників України та юридичної фірми Астерс.