Запуск другого циклу EU Association Lab


Вже 4 червня працівників держсектору, громадських організацій, преси та бізнесу запрошують на запуск другого циклу інкубаційної програми EU Association Lab. Дізнайтеся, як втілити в життя свої інноваційні євроінтеграційні проекти!

EU Association Lab – це конкурсна програма нових ідей, що сприяє інноваційним підходам у держуправлінні та покликана надати новий імпульс реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Чому програма на часі?
Часто фахівці міністерств, відповідальних за реалізацію Угоди про асоціацію, завдяки офіційним документам точно знають, що саме вони повинні робити, але при цьому не зовсім зрозуміло, як. Завдання EU Association Lab – допомогти держфахівцям спільно з бізнесом і ГО знайти відповідь на це питання та втілити власні ідеї для реалізації Угоди.

EU Association Lab включає піврічну навчальну програму, в рамках якої участники разом з досвідченими менторами доопрацюють свої ідеї, розроблять та протестують прототипи з кінцевими користувачами та вдосконалять свої рішення. У фіналі команди представлять пілотні продукти громадськості. До програми буде відібрано до п’яти проектів.

Які результати вже має програма?
Програма стартувала у 2018 і вже встигла дати путівку в життя п’ятьом пілотним проектам у сферах культури, боротьби з відмиванням коштів, ринкового нагляду, розвитку фінансового ринку та державних закупівель.

Познайомтесь з організацією програми: http://bit.ly/eulabgarage

Цього року тематика проектів для програми не обмежена, ключовий критерій відбору проектів – їх безпосереднє відношення до положень Угоди про асоціацію/Поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.

Програма:

  • 14:30-15:00 реєстрація гостей
  • 15:00-15:30 вітальні слова партнерів

Тобіас Шрадер, Посольство ФРН

Olga Stefanishyna, Генеральний директор Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції

Viktor Gurskyi, виконавчий директор SocialBoost, співзасновник 1991 Open Data Incubator

  • 15:30-15:40 Презентація програми EU Association Lab. Оголошення конкурсу. Тетяна Венцель, Координатор програми «EU Association Lab», GIZ
  • 15:40-16:30 панельна дискусія з фіналістами першого раунду. Представники команд Купуй Безпечне (Тетяна Гринчук), сервісу «Нецінові критерії в публічних закупівлях» (Андрій Телюпа), онлайн-платформи «Культурна спадщина» (Тамара Мазур), порталу GoodFin (Олена Онищук) та До100%Вірно (Ірина Кирилюк) розкажуть, що їм дала програма, з якими викликами вони стикнулись та поділяться порадами з реалізації проекту.
    Модератор: Jane Klepa, виконавчий директор 1991 Open Data Incubator
  • 16:30-17:00 сесія Q&A
  • 17:00-18:00 нетворкінг

Вхід на подію вільний за попередньої реєстрації та отримання листа-запрошення (перевіряйте пошту у понеділок). Зверніть увагу, кількість місць обмежена простором локації.

Локація: 1991 Civic Tech Center, Мечникова 2А (БЦ Парус), 18 поверх
Додаткова інформація та акредитація ЗМІ: pr@1991.vc, 063 127 28 87