Замовити довідку про несудимість відтепер можна онлайн

Міністерство внутрішніх справ запровадило онлайн-сервіс цілодобового замовлення довідок про несудимість.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Міністр Арсен Аваков.

Тепер є можливість замовити довідку в онлайн-режимі “в 2 кліка” і коли документ буде готовий, електронна система сповістить вас про це. Отримати готову довідку можна в будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від місця реєстрації.

Як замовити довідку про несудимість онлайн?

  1. Ви заходите на сайт mvs.gov.ua або hsc.gov.ua, вибираєте спосіб зареєструватися, скориставшись електронним цифровим підписом або IDBank. (Клік 1).
  2. Заповнюєте електронну форму, вказавши, в якому із сервісних центрів МВС (зі списку) вам зручно забрати готову довідку. (Клік 2).
  3. Відправляєте форму.

Після цього, ваша заявка обробляється та формується в автоматичному режимі. Потім ви отримуєте повідомлення на електронну пошту, що документ готовий, приїжджаєте і забираєте.

Оскільки довідка про відсутність судимості необхідна учасникам державних тендерів, тепер понад 200 000 учасників системи закупівель ProZorro можуть, не виходячи з дому чи офісу, замовити за допомогою електронного цифрового підпису та подати її в режимі онлайн.

Жителі сільської місцевості, зрозуміло, можуть отримати довідку про відсутність судимості в мобільному Сервісному центрі, який обслуговує їхній район.

Вам також має сподобатись...

1 Відповідь

  1. Довідка про несудимість є документом, який подається виключно у передбачених законодавством ситуаціях. Треба знати свої права, бо часто її вимагають без належних на те підстав

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *