За якими критеріями обиратимуть проекти регіонального розвитку для фінансування ЄС

Проекти регіонального розвитку, які будуть фінансуватися за рахунок ЄС, відбере спеціальна комісія, створена Мінрегіонрозвитку.

Порядок оцінки проектів регіонального розвитку, які можуть реалізуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, затверджений наказом Мінрегіонрозвитку від 18 травня 2017 року № 121.

При цьому головними умовами відбору проектів є:

  • відповідність проекту завданням, визначеним Державною стратегією регіонального розвитку на період до 2020 року, а також другим планам і програмам;
  • здатність замовника проекту забезпечувати стійкий результат його реалізації, зокрема шляхом подальшого фінансування або утримання об’єктів по рахунок власних коштів;
  • найкраща загальна оцінка проекту за результатами оцінювання комісії щодо економічної та / або бюджетної ефективності його реалізації, економічних вигод, соціального та екологічного впливу.

Оцінювання проектів відбуватиметься за 5-бальною шкалою. Спочатку Мінрегіонрозвитку надішле всім членам комісії копії інформаційних карток проектів для попереднього індивідуального оцінювання. Після цього проекти розглянуть на засіданні комісії.

За результатами проведеної комісією оцінки проектів, визначається середній бал проекту, рейтинг проектів в рамках кожної програми і загальний рейтинг проектів з урахуванням суми балів по кожному проекту.

На підставі створеного рейтингу комісія визначить переможців конкурсного відбору з числа проектів, середній бал яких не менше 50.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *