За пропаганду комуністичних цінностей юнака засуджено до двох з половиною років позбавлення волі

Необережні записи на власній сторінці у соцмережі обернулись для хлопця роками за гратами.

У Львівській області скеровано до суду обвинувальний акт відносно юнака, який вчинив кримінальне правопорушення, передбачене за ч.1 ст. 436-1 КК України (Виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів). Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

«Обвинувачений, з метою пропаганди комуністичної ідеології, упродовж травня 2015 – квітня 2016 років розповсюджував через соціальну мережу «Facebook» фото та інші матеріали з символікою комуністичного режиму та загальновідомими гаслами того часу, що категорично заборонено Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», – говориться у повідомленні.

Крім того, у відомстві відмітили, що, враховуючи визнання юнаком своєї вини та сприяння слідству, прокуратурою укладено з ним угоду про визнання винуватості, яку 04.05.2017 затверджено судом та призначено міру покарання у вигляді 2 років 6 місяців обмеження волі з випробувальним терміном в 1 рік.

З повним текстом закону можна ознайомитися тут.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *