За користування забороненими російськими соцмережами не передбачено покарання

Українських користувачів не будуть карати за обхід блокування заборонених в Україні російських сайтів.

Про це розповів керівник служби з питань інформаційної безпеки Ради національної безпеки і оборони Валентин Петров, пише Укрінформ.

«Ми не торкаємось контенту, і навіть якщо якийсь користувач обійде блокування, будь ласка, користуйтесь. Користувачі не будуть ніяким чином каратись, але ми зменшимо аудиторію російських сайтів», – сказав посадовець.

Петров зазначив, що українські правоохоронці не могли би переслідувати за розповсюдження злочинного контенту у російських соцмережах, адже їхні сервери розташовані у Москві.

Зазначимо, що соціальна мережа Вконтакте втратила вже 50% трафіку з України після введення блокування даного ресурсу режимом Петра Порошенка. Про це повідомив Герман Клименко, радник президента РФ з питань Інтернету.

Нагадаємо, набрав чинності Указ Президента від 15 травня 2017 року № 133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Санкції зокрема накладено на російський поштовий сервіс mail.ru, систему Інтернет-служб Yandex та соцмережі Вконтакте та Однокласники.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.