Юристи створили кулінарну книгу зі своїми рецептами у благодійних цілях

Юристи зазвичай не мають часу на стояння біля плити та приготування вишуканих страв, проте десятки з них зробили виняток заради створення благодійної юридичної кулінарної книги.

Книга, яка вийшла під назвою «The Billable Hour Cookbook 2019», містить рецепти, представлені десятками провідних юристів, а всі продажі йдуть на благодійність.

Таку пропозицію подав адвокат Александр Давенпорт, який працює у компанії «Irwin Mitchell». Цю ідею підхопили адвокати Едвард Льюїс, Гордон Екселл та Ішан Колхаткар.

Останній — викладач права в приватному Університеті BPP в Лондоні, який регулярно публікує апетитні фотографії своїх кулінарних подвигів, дав коментар Legal Cheek, зазначивши:

Відповідь на запит з цією ідеєю в Twitter був приголомшливим. Понад 100 рецептів від більш ніж 70 осіб — це набагато більше, ніж я очікував, коли Александр вперше висловив цю пропозицію ще у вересні.

До 25 листопада 250 сторінок з рецептами можна попередньо замовити за зниженою ціною — 25 фунтів стерлінгів плюс доставка, після цього ціна зросте на кілька фунтів.

Відома англійська письменниця та ведуча кулінарного шоу Ніжелла Лоусон вже отримала своє замовлення. Це стало хвилюючим моментом для учасників, адже знаменита шеф-кухарка може скоро спробувати їх домашні рецепти.

Джонс пояснив, що ця ідея виникла у відповідь на кризу з сирійськими біженцями, коли адвокати жертвували суму, еквівалентну одній оплачуваній годині свого часу, для благодійної організації «Врятуйте дітей». Він зазначив:

Колеги відповіли з дивовижною щедрістю, випередивши паралельні зусилля бухгалтерів! Заклик триває, і такі проекти, як цей, започаткований Ішаном, збирають значні суми для дійсно важливої ​мети.

У цьому році основна увага приділяється допомозі жертвам кризи в Ємені.

Зміст кулінарної книги здається таким же різноманітним, як і спеціалізація учасників. Колхаткар каже, що «книга містить велику різноманітність рецептів з усього світу. Серед юристів є чимало ласунів, які поділились безліччю особливо смачних рецептів тортів. Кожен знайде щось для себе: від швидких страв до рецептів, приготування яких займає кілька днів».

Фото: Pexels

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.