Юристи-колекціонери: 3 рекордні колекції правників

Прийнято вважати, що юриспруденція займає чимало часу та вимагає багато зусиль, проте, незважаючи на це, юристи знаходять можливість зайнятись цікавими хобі. Хтось займається спортом, присвячує себе науковій діяльності, викладанню чи видає книги, а хтось — створює колекції.

Lойер зібрав три історії колекціонерів-рекордсменів серед юристів.

Унікальна колекція лего-скульптур

Найбільша в світі колекція лего-скульптур була представлена на виставці під назвою «Art Of The Brick: DC Comics» в сіднейському музеї «Електростанція», повідомляє видання CNN.

Колишній юрист з Нью-Йорка Натан Савайя займається лего-скульптурами вже кілька років. Виставка — пересувна, тому митець може з нею подорожувати по світу, презентуючи її у різних країнах. До слова, він вже встиг відвідати понад 70 міст на п’яти континентах.

Такий незвичний вид творчості займає багато часу: автор проводить по 10-12 годин на день у своїй майстерні. Однак Натан признався, що не працює над однією скульптурою постійно, а переключає увагу з одного предмета на інший. Проте такий інтенсивний темп для колишнього корпоративного юриста не в новинку.

Він займався створенням лего-скульптур кілька років після роботи, потім створив сайт, на якому презентував свої роботи.

Коли одного вечора сайт зламався від надзичайно великого напливу відвідувачів, Н. Савайя вирішив припинити юридичну практику:

Я прийняв рішення сказати своєму босові, що замість роботи, я хочу бавитись іграшками. Це був цікавий день.

На виставці в Австралії було представлено понад 120 робіт у десяти тематичних галереях, які займають 1 400 квадратних метрів.

This slideshow requires JavaScript.

Запальнички будь-якої форми

Я прочитав статтю про якогось пана, у якого на той момент була найбільша колекція запальничок … Подивився на фото його пластмасових «іграшок» і подумав: «дитячий садок», моє зібрання набагато цікавіше, — розповідає заслужений юрист України, колекціонер Василь Степаненко.

За десять років Василь Данилович зібрав півтори тисячі запальничок, які і досі в робочому стані. Деякі з них — історичні експонати і твори мистецтва, передає видання «Сегодня».

Є тут і запальнички, зроблені з гільз, і медичні шприци, шахові фігури, літаки, кораблі, ключі, годинники та багато іншого. Деякі експонати поєднані з музичними мотивами — при запалюванні грає мелодія. Є і портсигари: спалахує вогник, коли взявши сигарету, закриваєте кришку.

Коллекція Василя Даниловича була відзначена дипломом та внесена у Книгу рекордів Гіннеса України як найбільша в Україні колекція бензинових запальничок 12 вересня 2006 року.

This slideshow requires JavaScript.

Чарівний світ Гаррі Поттера

Менахем Ашер Сільва Варгас, юрист з Мехіко, справедливо може стверджувати, що він найбільший у світі шанувальник Поттеріани. Адже саме він поставив рекорд Гіннеса як володар найбільшої колекції сувенірної продукції, присвяченої Гаррі Поттеру, в світі.

Юрист признається, що на це пішли усі його гонорари.

В його колекції 3097 предметів (чарівні палички, колекційні фігурки, шарфи і светри з символікою факультетів Хогвартса — все, що ви можете собі уявити), які він збирав протягом довгих п’ятнадцяти років.

Іванна Мельничук

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *