Юридичний практикум «Інвестиційна азбука «KNOW HOW». Курс на 2019»


Юридична фірма Evris та адвокатське об’єднання Barristers 19 лютого проведуть юридичний практикум «Інвестиційна азбука «KNOW HOW». Курс на 2019».

Окрім спеціалістів юридичного ринку, з якими ви вже давно знайомі, у якості спікерів виступить команда реформаторів: Геннадій Чижиков, президент Торгово-Промислової Палати України, Антон Янчук, голова Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами (АРМА), Олексій Гончарук, голова Офісу ефективного регулювання (BRDO), Ніна Южаніна, голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, і Іван Ліщина, уповноважений у справах Європейського суду з прав людини.

Перший блок заходу буде присвячений особливостям інвестування в Україні. Зокрема, організаційні форми присутності, обов’язковість правового аудиту, валютні обмеження, а також антимонопольні питання, приватно-державне партнерство і законодавчі новели.

Другий блок буде розкривати питання захисту інвестицій, тому що найчастіше головною причиною відмови іноземних інвесторів від українських проектів є страх за свої гроші. Юристи розкажуть, що робити, щоб уникнути появи людей з автоматами в своєму офісі і як себе вести, якщо вони вже на порозі.

Третій блок буде присвячений одній з існуючих проблем в українських реаліях — рейдерству. Учасники почують про стратегії й прикладах судового захисту, корпоративних і правових превентивні заходи та багато іншого.

Програма практикуму — https://bit.ly/2t7WqJc

На учасників чекає:

  • 7 годин важливої ​​інформації без води (ми поважаємо ваш час);
  • 15 авторитетних спікерів;
  • відповіді на найгостріші питання, які зараз стоять перед кожним потенційним інвестором;
  • особисті консультації компетентних фахівців;
  • нові ідеї з пошуку інвесторів.

Форум буде проходити в приміщенні ТПП України (м.Київ, вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зал «Колізей», 4 поверх), початок реєстрації о 9.00.

Участь у заході безкоштовна, за умови обов’язкової попередньої реєстрації. Кількість місць в залі обмежена, тому ми просимо від однієї компанії заявляти не більше 2-х учасників. Реєстрація відкрита до 17 лютого – https://bit.ly/2t42cM1.

Попередня акредитація ЗМІ обов’язкова і проводиться до 17:00 18 лютого — press@ucci.org.ua

Захід проходитиме за підтримки Торгово-промислової палати України. Loйер виступає медіа-партнером заходу.