Юридична фірма в центрі скандалу: клієнт відмовився від юристки через її расову належність

Перша практикуюча в Англії та Уельсі адвокатка, яка народилася в Афганістані, написала у Twitter, що її попросили повернути справу, оскільки її клієнт хотів бути представлений «білим чоловіком».

Про це повідомило видання Legal Cheeck.

Рехана Попал, молодший адвокат у лондонській компанії «10 King’s Bench Walk», розповіла, що вона отримала дзвінок від адвоката, який повідомив, що її клієнт «не хоче бути представлений жінкою-азіаткою, а надає перевагу, щоб його адвокатом став білий чоловік».

Тільки що подзвонив адвокат і сказав, що справу, щодо якої я вже отримала інструкції, відкладено через відсутність суддів до грудня. Крім цього, клієнт сказав, що не хоче працювати з жінкою-азіаткою, йому потрібен білий чоловік, — написала вона.

Мене попросили повернути документи. Прекрасно знати, що незалежно від того, що ти робиш, тебе як і раніше будуть судити за кольором шкіри і статтю, — прокоментувала Рехана.

Приїхавши до Великої Британії як біженка з Афганістану, коли вона була дитиною, Попал не вміла розмовляти англійською. З часом вона почала вивчати міжнародну політику, потім отримала диплом з права (GDL), після чого пройшла професійну підготовку адвокатів (BPTC), а в 2013 році стала першою афганкою, яка увійшла в Inner Temple (асоціація для адвокатів і суддів в Лондоні).

Не дивно, що адвокатів приголомшили твіти Попал. Вони погодилися у коментарях, що це неприйнятно та навіть незаконно, а також стверджували, що при таких обставинах їхня фірма відмовилася б співпрацювати з клієнтом.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *