Єгипет почав видачу електронних віз українцям

У Єгипті почала роботу система видачі електронних віз для в’їзду в країну. Електронна віза є альтернативою візами, які також можуть бути придбані в пунктах пропуску через державний кордон Єгипту, повідомляє Департамент консульської служби МЗС України, передає газета «День».

Українці, які планують поїздку до Єгипту, можуть подати онлайн заяву на офіційному сайті www.egyptvisa.com протягом 90 днів до дати в’їзду.

Для оформлення електронної візи необхідно мати закордонний паспорт, дійсний протягом 8 місяців з дати прибуття в країну, електронну копію паспорта для завантаження при подачі заяви на сайті, документи, що підтверджують мету і терміни планованої поїздки, зворотні квитки і платіжну банківську картку.

Після заповнення необхідних форм і сплати консульського збору (25 доларів) заявник отримує копію електронної візи — e-Visa по електронній пошті.

Документ необхідно роздрукувати і після прибуття пред’явити представникам прикордонного контролю Єгипту.

Для оформлення електронної візи дітям, які мають окремий паспорт, подаються окремі заяви. Оформляти e-Visa рекомендується не менше ніж за 7 днів до запланованої подорожі.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *