Яка онлайн-система відкрила безкоштовний доступ юристам на час карантину


Онлайн-система PravoSud відкрила безкоштовний доступ до системи на період карантину.

Зараз багато компаній у сфері LegalTech, враховуючи кризовий період, пропонують знижки на вартість своїх послуг. Розробники української платформи PravoSud підійшли до ситуації інакше: на час дії карантину до 24 квітня для користувачів був відкритий повний і безкоштовний доступ до всіх функціональних можливостей системи.

“Зараз, в умовах карантину, коли малий і середній бізнес та мої колеги-юристи перебувають на межі економічного спаду, ми хотіли б проявити соціальну відповідальність, згуртованість і підтримати ринок юридичних послуг. Тому за допомогою нашого сервісу ми вирішили дати можливість залишатися максимально в робочому режимі.

Завдання нашого проєкту – допомогти юристові максимально швидко, просто і при цьому ефективно підготуватися до судового процесу”, – розповідає Михайло Вертепа, CEO компанії.

Функціональні можливості сервісної платформи PravoSud відрізняються від подібних проєктів, представлених зараз на українському ринку.

Аналогами переважно слугують відомі на Заході продукти, такі як Ravel Law або Lex Machina. Система ж PravoSud дозволяє не тільки шукати та вивчати судові рішення, а й скористатися ще низкою інших опцій.

Пошук у програмі побудований на основі сучасних технологій. Результати пошукового запиту більш інформативні, ніж звичний реєстр судових рішень. Також в Україні щодо кожного із суддів можна проаналізувати у вигляді графіків інформацію про те, як цей суддя розглядає ту чи іншу категорію справ.