Як юристу справитись зі стресом на роботі?

Завантажений завданнями робочий графік, виконання завдань в обмежені строки, 10-годинний робочий день, і при цьому ще й потрібно зберегти спокій та стриманість при спілкуванні з клієнтами чи виступаючи в суді. Завдання не з легких. Саме такі юристи, втім, найбільш успішні, але подбати про свій внутрішній спокій, навіть в погоні за успішною кар’єрою, не завадить. То ж як юристу побороти стрес, який поглинає у вирі подій?

1. Плануйте свій день

Якщо у вас хаос у планері та на робочому столі, то скоріш за все і в думках: не можете знайти потрібні документи; не пам’ятаєте, в яку папку зберегли договір; забули о котрій у вас зустріч з клієнтом чи судове засідання — як тут не піддатись стресу. Якщо ж ви приділятимете кілька хвилин на планування свого дня, встановлення пріоритетних завдань, підготовку потрібних вам документів, то справді важливі завдання завжди будуть виконані вчасно, а ваші клієнти задоволені результатами вашої роботи.

2. Діліться обов’язками

Не намагайтесь взяти на себе виконання усіх завдань. Не будьте скупим — лаври все рівно дістануться вам, якщо ви будете розумним керівником та використовуватимете переваги своїх колег, вдало розділивши між ними завдання. Створіть навколо себе команду, яка буде успішно взаємодіяти та докладати усіх зусиль для досягнення коротко- та довгострокових цілей компанії.

3. Проводьте час з близькими і друзями

Не забувайте про відпочинок, навіть в найбільш напруженому графіку, можна використати вихідні за призначенням, а не для того, щоб підготувати матеріали на понеділок. Ви ще встигнете це зробити. Адже коли ви відволікаєтесь, розслабляєтесь, проводите час активно, то й ваша розумова діяльність покращується, а отже заплановану роботу ви зможете виконати швидше та якісніше.

4. Робіть перерви

Окрім тривалих вихідних, навіть в середині робочого дня, відірвіть погляд від монітора комп’ютера, зрештою, потягніться, прогуляйтесь, обговоріть з колегою футбольний матч, проведіть короткий сеанс медитації, — це допоможе освіжити розум, покращити концентрацію уваги, активізувати мислення.

5. Зменшіть дозу кофеїну

Кофеїн посилює почуття тривоги і нервозність. Разом з тим, надмірне його вживання може викликати головний біль та втому. В результаті, намагаючись врятуватися від стресу та підбадьоритись чашкою гарячої кави, ви, навпаки, погіршите ситуацію. Чергуйте каву з іншими напоями, пийте багато води. Якщо не можете зовсім відмовитись від кави, замініть її безкофеїновим варіантом.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *