Як спростити роботу за комп’ютером: 10 лайфхаків


Всі ми проводимо за комп’ютером більшу частину нашого дня. Робота юриста також в основному пов’язана із використанням інтернету для пошуку інформації, ділового листування, реклами своїх послуг тощо.

І ми чудово розуміємо наскільки цінним є ваш час, тому пропонуємо вам кілька лайфхаків, які допоможуть заощадити хоча б маленьку частину його для роботи в мережі.

  1. Відновлення закритої вкладки в браузері

Якщо ви випадково закрили потрібну вам вкладку, відновити її можна одночасним натисканням на кнопки Ctrl + Shift + Т.

  1. Рухати курсором без мишки

Перший лайфхак полягає в тому, що комбінація Ctrl + Backspace стирає слово, перед яким стоїть курсор. А щоб швидко перемістити курсор, не використовуючи мишу, затисніть Ctrl і задайте напрямок клавішами зі стрілками.

  1. Пропустити неінформативний початок  відео

За статистикою, перші 30% будь-якого відео на YouTube ми пропускаємо, тому що там заховані реклама і вступна частина, яка несе в собі мало корисної інформації. Тому просто затисніть клавішу «3» і відео відразу перемотається на 30% вперед.

  1. Виділення URL-адреси

Поєднання клавіш Ctrl + L виділить весь URL адресного рядка в Chrome. Дальше можете натискати Backspace і все стерти, або ж копіювати, натиснувши одночасно клавіші Ctrl + C.

  1. Перемикання відкритих вкладок

Натисніть одночасно Alt-Tab, і ви зможете швидко перемикатися між відкритими додатками: наприклад, між Skype, текстовим документом і браузером.

  1. Швидко очистити кеш

Поєднання клавіш CTRL + SHIFT + R очистить кеш, оновить сторінку, прискорить роботу браузера і позбавить жорсткий диск від зайвих матеріалів.

  1.  Забрати непотрібні слова з пошуку

При пошуку в Google можна ввести знак «мінус», а потім написати ті слова і значення, які не повинні видаватися в кінцевому результаті. Особливо корисно, якщо шукаєте по іменах або словах з великою кількістю значень.

  1. Знайти сторінку через застаріле посилання

Якщо посилання застаріло і не працює, скопіюйте адресу і закиньте в archive.org, найчастіше у них є збережені копії.

  1. Переглянути збережені паролі

Щоб переглянути збережені паролі, введіть в адресний рядок chrome: //settings/passwords. Знайдіть потрібний аккаунт. Натисніть на нього, після чого на кнопку «Показати».

  1. Швидкий доступ до блокноту

В адресний рядок введіть текст, зображений на фото. З’явиться нова вкладка, де можна швидко записати щось. Рекомендуємо зробити закладку до цієї адреси на панелі обраного. Набраний текст можна зберегти як веб-сторінку.