Введено в дію нові заходи для комфортного користування безвізом

Президент Петро Порошенко підписав Указ про додаткові заходи щодо забезпечення безперешкодної реалізації громадянами України права на безвізові подорожі до Європейського союзу.

Про це повідомлено на офіційному Інтернет-представництві Президента.

Важкою працею виборовши безвіз, ми повинні зробити максимально комфортним його реалізацію для громадян. Йдеться про істотне покращення державою тих послуг, які супроводжують українця по всьому європейському маршруту – від рідного міста до точки призначення в країни Євросоюзу. На якій би ділянці цього шляху не опинився громадянин України, йому має бути легко і комфортно користатися всіма перевагами безвізу. А всі сервіси мають бути максимально якісними, — підкреслив Петро Порошенко.

Глава держави наголосив, що з отриманням безвізу українцям не потрібно буде більше принизливо стояти в чергах до консульських установ чи візових центрів; не потрібно буде сплачувати візові збори та послуги посередників; не треба буде витрачати час та гроші на бюрократичну роботу по збору нікому непотрібних паперів. «Достатньо біометричного українського паспорту», — підкреслив він

Також докладаються зусилля для того, щоб створити дешеві способи пересування: лоукости, дешеві авіаперельоти, туристичні тури тощо.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.