ВС опублікував аналіз особливостей касаційного оскарження справ про банкрутство


Верховний Суд опублікував аналіз особливостей касаційного оскарження судових рішень у справах про банкрутство після введення в дію Кодексу України з процедури банкрутства.

Зокрема:

Реалізація права на касаційне оскарження судових рішень у справі про банкрутство відбувається за правилами і в порядку, передбаченими главою 2 «Касаційне провадження» розділу IV «Перегляд судових рішень» ГПК України, з урахуванням особливостей оскарження судових рішень у справі про банкрутство, визначених КзПБ.

Слід зазначити, що умови прийнятності касаційної скарги встановлені главою 2 «Касаційне провадження» розділу IV «Перегляд судових рішень» ГПК України (залишення без руху, повернення, відмова у відкритті чи відкриття касаційного провадження), які мають універсальний характер для будь-якої форми господарського судочинства, не зазнали змін у зв’язку з введенням в дію КзПБ.

Натомість новелами КзПБ є інше, ніж передбачене Законом про банкрутство, врегулювання особливостей оскарження судових рішень у процедурі банкрутства та розгляду спорів, у яких однією зі сторін є боржник.

Детальніше з аналізом ви зможете ознайомитись за посиланням.

Фото: espreso.tv