ВРУ вирішує питання житла для переселенців та військових

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону України № 6515 про внесення змін до Держбюджету України на 2017 рік щодо відновлення фінансування державних житлових програм з метою вирішення питання забезпечення житлом учасників АТО та внутрішньо-переміщених осіб.

Про це повідомила прес-служба Держмолодьжитла.

Даний законопроект передбачає збільшення видатків загального фонду Держбюджету на цей рік на програму доступного житла у обсязі 1 млрд грн, а також 1 млрд грн — на пільгове молодіжне кредитування.

Прийняття законопроекту сприятиме в першу чергу вирішенню проблеми забезпечення житлом громадян, зокрема молодих сімей, та одиноких молодих громадян,  внутрішньо-переміщених осіб, військовослужбовців і добровольців, які брали участь в антитерористичній операції, сімей військовослужбовців і добровольців, які загинули в АТО та сприятиме  зменшенню соціальної напруги серед зазначених категорій населення та забезпеченню конституційних прав громадян на житло та буде додатковим стимулом для місцевих громад ще більш активно залучатися до вирішення житлового питання своїх жителів, — зазначив народний депутат Олег Недава.

Голова правління Держмолодьжитла Сергій Комнатний наголосив, що видатки з Держбюджету у такому обсязі дадуть змогу забезпечити власним житлом майже 5,5 тисяч громадян, а також залучити у будівельну галузь інвестицій обсягом понад 3,5 млрд грн.

За умови передбаченого проектом закону фінансування, вказані житлові програми окрім забезпечення житлом українських громадян, в першу чергу учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб, допоможуть створити понад 8 тисяч робочих місць у галузі. До суміжних галузей народного господарства буде залучено понад 21 млрд грн.  Причому, понад 930 млн грн будуть повернуті до держбюджету за рахунок податків та зборів, — пояснив Сергій Комнатний.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *