Відбір для участі в делегаціях до міжнародних установ від ELSA International


Завдяки консультативному статусу ELSA в багатьох міжурядових організаціях, члени ELSA мають унікальний шанс стати частиною міжнародних рішень та представляти мережу перед провідними експертами у світі.

Відкриття реєстрацій на участь у делегаціях оголошуються кожні два-три місяці. Кожен реєстраційний період складається приблизно з 15 різних сесій. Зазвичай ELSA надсилає п’ять делегатів на кожну сесію. Таким чином, ELSA надсилає більше 300 делегатів на різні сесії в усьому світі щорічно.

Наразі відкрита реєстрація на участь у делегаціях до OECD, OHCHR, UNCITRAL, UNCTAD, UNODC та WIPO. Останній термін подачі заявки – 25 березня 2018 року.

Чому варто стати частинкою ELSA Delegation:

  1. Недержавне прийняття рішень на практиці. Ознайомтеся з повсякденною роботою визнаних міжнародних організацій та отримайте можливість спостерігати процес узгодження позицій держав щодо міжнародно-правових документів.
  2. Унікальні знання з специфічних тем. Отримайте юридичне підґрунтя з тем,  про які ви ніколи не мали б можливості дізнатися. Отримайте знання про причини, які стоять за окремими міжнародно-політичними діями, договорами та іншими міжнародно-правовими актами.
  3. Познайомтеся з досвідченими професійними дипломатами. Отримайте можливість зустрітися з провідними юристами у відповідній галузі права. Отримати контакти професійних дипломатів і наблизитися до вашої майбутньої кар’єри. Багато делегатів ELSA успішно використали цю можливість, щоб збагатити своє резюме, щоб дізнатися більше про цю тему та отримати стартову площадку, яка допомогла їм розпочати свою міжнародну кар’єру.
  4. Подорожі до Відня, Женеви, Нью-Йорку та інших міст. Делегації ELSA нададуть вам можливість приєднатися до сесій у штаб-квартирі міжнародних організацій, брати участь у різних конференціях та ознайомитись з містами, в яких ви ніколи раніше не були.
  5. Особливий статус ELSA. ELSA має консультативний статус з кількома міжурядовими організаціями, є членом різних міжнародних асоціацій та співпрацює з багатьма різними юридичними особами.

У 1994 році ELSA отримала консультативний статус у категорії C в ЮНЕСКО, в 1997 році ELSA отримала спеціальний консультативний статус з ЕКОСОР ООН, а в 2000 році ELSA отримала статус Учасника в Раді Європи. Ці відносини служать платформою для участі студентів права в прийнятті міжнародних рішень.

Якщо у Вас є запитання щодо участі в ELSADelegations – seminarsconferences@ua.elsa.org (Ольга Березіна).

Також нагадуємо, що ця можливість доступна для студентів-правників та молодих юристів, які є членами ELSA Ukraine.

FB: https://www.facebook.com/elsaukraine/

Детальніше: https://delegations.elsa.org/open-calls/