Від заявників на візу в США вимагатимуть додаткову інформацію

Державний департамент США розширив перелік вимог до заявників з інших країн на отримання американської візи, зокрема щодо надання додаткової інформації.

Про це йдеться у телеграмі, розісланій у всі диппредставництва США, пише Укрінформ.

Державний департамент США вимагає, щоб всі країни надавали розширені дані з метою допомоги з перевіркою заявників на отримання візи і визначенням того, чи становить мандрівник терористичну загрозу, – йдеться у повідомленні.

У телеграмі також додається низка стандартів, які США вимагають від інших країн, у тому числі надання даних про судимості, а також детальну інформацію про осіб,  підозрюваних у тероризмі.

Окрім цього Державний департамент може вимагати надати «будь-яку іншу ідентифікаційну інформацію» про заявників на отримання візи, включаючи біометричні або біографічні дані.

Країни, які не будуть дотримуватись нових правил або не зроблять кроки для їх виконання протягом 50 днів, можуть зіткнутися з санкціями щодо поїздок своїх громадян у США.

Такі нововведення запроваджуються в рамках виконання міграційного указу президента США Дональда Трампа, який ще у березні заборонив в’їзд до США громадянам з шести країн з переважно мусульманським населенням.

Вам також має сподобатись...

1 Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.