В Україні запустили безкоштовний онлайн-курс з прав людини

Автори курсу роблять акцент на доступності курсу, сприянні розвитку громадянського суспільства. Він розрахований на тих, хто усвідомлює відповідальність за своє життя.

Про це зазначила лектор курсу, представниця Уповноваженого з прав людини Верховної Ради Ірина Кушнір.
Цикл безкоштовних онлайн-курсів про права людини, розроблених Координатором проектів ОБСЄ в Україні, запускає студія онлайн-освіти EdEra 3-го жовтня.
Здається, що права людини, міжнародні конвенції  це щось суто юридичне, що це справа юриста. Але зверненню до юриста передує усвідомлення людиною її прав і ситуацій, коли вони можуть бути порушені. Тому реалізація і захист прав завжди починається з самої людини, – зазначив у презентації професор Київського національного університету ім. Шевченка Микола Гнатковський.
Тому ми створили освітній онлайн курс, який доступною, неюридичною мовою пояснює суть основних прав і свобод та як їх захистити в державі, і в разі необхідності у міжнародному суді, – наголошує Ірина Кушнір.
У курсі викладатимуть Микола Гнатовський (проф. КНУ ім. Тараса Шевченка, президент Європейського комітету з питань запобігання катуванням), Ірина Кушнір (представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини), Назар Кульчицький (адвокат, старший викладач кафедри міжнародного права і спеціальних правових наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»).
Навчальний курс розрахований на шість тижнів і відповідно шість навчальних модулів. Детальний опис і форму реєстрації можна знайти на сайті курсу. Після успішного завершення курсу учасники отримають сертифікати.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *