В Україні запускають соціальну ініціативу #ЧеснаПлатіжка

Соціальна ініціатива #ЧеснаПлатіжка, яка за дорученням Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана розробляється Міністерством юстиції в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!», дасть можливість встановити по всій країні справедливі, економічно обґрунтовані тарифи на тепло і воду та захистить мільйони українців від свавілля комунальників.

Про це під час зустрічі з громадськими організаціями, активістами та молоддю в рамках візиту до Чернігівської області, сказав Міністр юстиції Павло Петренко.

Українці мають перестати платити з власних кишень за втрати тепла під час доставки та фактично за обігрів повітря. Забезпечити модернізацію тепломереж – це обов’язок місцевої влади. Кошти на це у них є завдяки децентралізації, яку успішно провів Уряд. Тому найближчим часом Мін’юст передасть на розгляд Кабміну низку документів, які унормують тарифи. Ніхто більше не наживатиметься за рахунок громадян, — наголосив очільник Мін’юсту.

За його словами, відповідно до проведених розрахунків гранична вартість тепла буде обмежена на рівні 1300 – 1400 грн за гігакалорію. А тарифи за гарячу воду не будуть вищими за 80 грн за кубометр для житла без рушникосушарок та 87 грн за кубометр за наявності таких.

Наші адвокати та юристи системи безоплатної правової допомоги вже готові захищати права українців, які після початку дії відповідних рішень Уряду Гройсмана й надалі отримуватимуть несправедливі платіжки на тепло із завищеними тарифами, — підкреслив Міністр юстиції.

Фото: Pixabay

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *