В Україні створили мобільний додаток для виклику поліції

У Чернівецькій області презентували новий ситуаційний центр Нацполіції і мобільний додаток «MY POL» для виклику поліції.

Про це інформує прес-служба МВС.

Сьогодні, 20 червня, в Чернівецькій області запрацював ситуаційний центр Національної поліції. Він вже обладнаний плазмовими панелями, на які виводиться інформація із 165 камер спостереження, що розміщені по всій області. Також в області запрацює мобільний додаток для комунікації органів поліції та свідомих громадян «My Pol», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що чернівчани зможуть користуватися мобільним додатком «My Pol», який дозволяє: робити швидкий виклик патрульної поліції завдяки функції «SOS»; оцінювати роботу поліцейських за номером жетону; знаходити найближчі відділення поліції та медичної допомоги; отримувати актуальні новини поліції.

Так, під час надзвичайної ситуації людина повинна натиснути лише одну кнопку і поліцейські в ситуаційному центрі отримують дані про характер загрози та місце перебування потерпілого.

На місце події негайно виїжджає наряд патрульних. Водночас працівники центру перевіряють інформацію про особу нападника, проводять поточний аналіз відеокамер, які розташовані в районі знаходження заявника.

Заступник міністра Тетяна Ковальчук заявила, що «запровадження таких мобільних додатків – це вимога часу».

Це не лише дозволить правоохоронцям оперативніше реагувати на загрози безпеці наших громадян, але стане підґрунтям для зростання довіри до правоохоронної системи, — наголосила Ковальчук.
Новий додаток вже зараз можна завантажити в «Google play» та «App Store».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *