В Україні пройде VІІІ Всеукраїнська зимова правнича школа

В Україні відбудеться VІІІ Всеукраїнська зимова правнича школа.

Дата та місце проведення: 30.01-04.02 2018 року; високогірна туристична база «Едельвейс» Європейського університету на горі Бескид (Міжгірський район, Закарпатська обл. с. Верхній Студений — 30 км. від смт Воловець).

Організаторами заходу виступають:

  • Координаційна рада молодих юристів України при Мін’юсті;
  • Європейський університет;
  • «K-project center».

Мета Школи — формування нової української юридичної еліти; підвищення професійного рівня; самореалізація наукового, творчого, організаційного потенціалу молоді; створення умов для організованого дозвілля та спілкування молодих людей; налагодження співпраці між юридичними студентськими організаціями.

Формат Школи: серія теоретичних та практичних майстер-класів від відомих юристів, адвокатів та професійних тренерів з особистого розвитку.

Направити заявки на участь у заході (до 29 січня 2018 року) можна тут.

Вартість: участі у школі 1900 грн (без проїзду).

За рахунок внесків, організаційний комітет забезпечує учасникам: проживання, 3-х разове харчування, робочі матеріали конференції, тренінги, трансфер від залізничної станції Воловець до бази в обидва боки, екскурсії та ін.

З питань участі можна звертатися до Оргкомітету за тел.: 093 733 47 88, та е-mail: kotorobai.e@gmail.com (Євген Которобай, координатор школи, заступник голови КРМЮ України).

Додаткову інформацію можна дізнатися за посиланнями: facebook.com/groups/krmjuafacebook.com/groups/winterlawschool18; krmj.org.ua.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *