В Україні мають намір ввести нові автомобільні номери

Міністерство інфраструктури України розробляє проект постанови Кабінету міністрів, яким мають намір перевести офіційних пасажирських перевізників на спеціальні жовті номерні знаки.

Про це в п’ятницю, 23 червня, на брифінгу повідомив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк, передає УНН.

За його словами, зараз створено спільну робочу групу з числа працівників Міністерства інфраструктури та Міністерства внутрішніх справ, до якої залучено асоціації перевізників.

Лавренюк запевнив, що переведення перевізників на жовті номери не буде порушувати їх права, вони, навпаки, отримають переваги. Наприклад, в Києві, розповів він, їм буде дозволено зупинку в місцях висадки і посадки пасажирів, де зараз вона заборонена. Також вони зможуть рухатися по смузі громадського транспорту.

Таке нововведення планують запустити з вересня, після того як буде проведена ретельна підготовка нормативної бази.

Заступник міністра уточнив, що спеціальні жовті номерні знаки зможе отримати як підприємство-перевізник, так і конкретний приватний автомобіль, який має відповідну ліцензію на перевезення.

Він також пояснив, що перевізнику потрібно отримати ліцензію на перевезення, потім він повинен піти у Головний сервісний центр МВС України і за 120 грн (попередня вартість) отримати жовті номерні знаки, які вписуються в технічний паспорт на автомобіль.

Вимога до нього (перевізника – ред.), що це повинен бути безпечний автомобіль, який пройшов відповідний техогляд. І пасажир, який сів (в автомобіль – ред.), повинен отримати належний рівень комфорту послуг, – додав Лавренюк.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *