В Україні ініціювали створення Єдиного реєстру ветеранів

У Верховній Раді зареєстровано законопроект про внесення змін до Закону України № 9508 «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», яким пропонується створити Єдиний державний реєстр ветеранів війни.

Запропонованими змінами передбачається створення Єдиного державного реєстру ветеранів війни, відповідальним за забезпечення формування та ведення якого та  його розпорядником визначається Міністерство у справах ветеранів України.

Порядок створення, ведення, доступу до відомостей Реєстру та їх використання, порядок одержання інформації з інших реєстрів і інформаційних баз даних щодо фізичних осіб для внесення до Реєстру буде визначатися Кабінетом Міністрів України.

Створення такого Реєстру має на меті забезпечення реалізації та вдосконалення державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни та інших осіб, на яких поширюється чинність Закону про статус ветеранів війни, через створення Реєстру, який дасть можливість забезпечити автоматизований облік таких осіб, а також адміністрування їх потреб.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *