В США колишній адвокат намагається узаконити свій шлюб із ноутбуком

Офіс генерального прокурора американського штату Юта закликав суд відхилити позовну заяву чоловіка, який вимагає права взяти шлюб зі своїм ноутбуком. Через неповноліття «молодого».

Колишній адвокат Кріс Сев’єр судиться з губернатором штату Гері Гербертом, генеральним прокурором Шоном Рейєсом і окружним секретарем Юраяном Томпсоном. Він вимагає узаконити шлюб із комп’ютером і полігамію, посилаючись на те, що раніше були дозволені одностатеві шлюби.

Шлюб із портативним комп’ютером або кількома партнерами не є правами, захищеними конституцією, — пише помічник генерального прокурора штату Девід Вулф у направленому до суду документі. — Крім того, навіть якби це було не так, якщо його комп’ютер не досяг 15-го віку, він дуже молодий для шлюбу за законами Юти, — повідомляє UPI.

У минулому К. Сав’єр програв кілька аналогічних позовів. Крім того, він звинувачував компанію Apple в тому, що через неї пристрастився до порнографії, та добивався ухвалення закону, який зобов’язував би виробників комп’ютерів і мобільних пристроїв блокувати доступ до порносайтів.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *