В рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з’явиться напрямок, присвячений виконавчому провадженню

У межах проекту «Я маю право!» буде створено окремий напрямок: «Я маю право на виконання рішення суду», завдяки якому кожен зможе знайти відповіді на конкретні запитання, які стосуються виконавчого провадження.

Про це зазначила заступник Міністра юстиції Світлана Глущенко.

З 5 січня 2017 року в Україні почала діяти змішана система виконавчого провадження, наразі з’явилися та почали свою роботу перші приватні виконавці. Вони будуть працювати паралельно з державною виконавчою службою і виконуватимуть функції з примусового виконання рішень судів та інших органів.

Поява приватних виконавців забезпечить конкуренцію із державними виконавцями, а це означає, що робота і тих, і інших стане ефективнішою. Більше того, українці самостійно зможуть обирати, до кого з виконавців їм звернутися, —  наголосила заступник Міністра юстиції.

Попри хвилювання серед населення про те, що діяльність приватних виконавців стала узаконена, заступник Міністра наголосила:

Ми просимо чітко розрізняти приватних виконавців та колекторів. Так, діяльність приватного виконавця чітко визначена Законом «Про виконавче провадження», а також «Про органів та осіб, які здійснюють примусове виконання  судових рішень», а колектори здійснюють свою діяльність, яка не має нічого спільного із законом.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *