В Києві пройде Innоvating Justice Meetup Kyiv


Стартаперів, юристів, підприємців, представників юридичних компаній та громадськості запрошують на вечір, присвячений інноваціям в сфері права. Збереться спільнота ентузіастів, щоб разом творити новий сучасний підхід до правових інновацій.

Ви дізнаєтесь про можливості, що відкриваються legal tech проектам в міжнародному конкурсі Innovating Justice Challenge 2019, який вкотре проходить в Україні під егідою та в партнерстві з міжнародним акселератором та дослідницькою організацією HiiL. Піде мова й про успіхи переможців конкурсу минулих років.

Також можна буде поспілкуватись з інноваторами-переможцями хакатону від Міністерства юстиції та про ідеї розвитку ринку від Міністерства юстиції України.

Участь в Innovating Justice Challenge — шанс створити та розвинути суспільно корисні проекти у сфері права, які спрощують доступ громадян до правосуддя, підвищують рівень надання юридичних послуг, а також сприяють партнерству між ІТ, громадським та державним сектором.

Подати заявку до програми: http://bit.ly/applyInnoJust19

На події про себе розкаже трійка переможців хакатонів Data-Driven Justice з Києва, Харкова та Львова:

  • Дисциплінатор — сервіс, який допомагає зручно знаходити, фільтрувати та аналізувати рішення Вищої ради правосуддя. В майбутньому він також дозволить вимірювати ефективність роботи ВРП та судової системи в цілому.
  • Mediator.ua — онлайн-платформа врегулювання спорів як самостійно сторонами, так і за допомогою медіатора.
  • Ти ж юрист! — інтерактивна гра для школярів, яка спрямована на отримання базових знань з шкільного курсу правознавства в ігровій формі. Школяр отримує роль юриста, який надає консультації по реальних справах.

Участь вільна, лише попередньо реєструйтесь за лінком: http://bit.ly/goinnojusticekyiv

Захід організовано SocialBoost в рамках грантового проекту «Innovating Justice Challenge 2019» за підтримки американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».