В червні будуть затверджені зміни до Правил адвокатської етики

Заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій під час засідання Ради адвокатів України представив проект змін до Правил адвокатської етики. Їх планується затвердити на звітно-виборчому з”їзді адвокатів, який відбудеться 9 – 10 червня.

Про це повідомляється на сайті НААУ.

Дані зміни стали результатом напрацювання робочої групи, яку очолює Валентин Гвоздій та направлених їм пропозицій голови ВКДКА Олександра Дроздова, голів комітетів НААУ, адвокатів.

Проект передбачає низку редакційних правок, пов’язаних, зокрема, з тим, що конституційними змінами від 2016 року було запроваджено поняття «професійна правнича допомога».

Планується запровадити окремий розділ, який регулюватиме етичні правила спілкування адвокатів у соціальних мережах та Інтернеті.

Ці нові правила для українських адвокатів розробляються на основі міжнародної практики, зокрема, стандартів Міжнародної асоціації адвокатів (ІВА). В цілому пропоновані зміни передбачають подальшу гармонізацію правил адвокатської етики з вимогами міжнародних професійних організацій, які мають власні етичні кодекси, — повідомив Валентин Гвоздій.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.