В Британії у щорічній доповіді навели дані про кількість юристів, що змінили стать

У Британії вперше отримані дані про адвокатів, які змінили статеву приналежність, що дісталася їм при народженні. Комісія зі стандартів барристерів (Bar Standards Board) привела ці відомості в щорічній доповіді, присвяченій якісному складу адвокатської спільноти.

Як повідомляє Legal.Report, в анкетуванні взяв участь весь адвокатський корпус Англії і Уельсу, що нараховує 17 000 чоловік, включаючи 1762 королівських адвоката (отримати такий статус можна після 15 років юридичної практики). На делікатне питання про зміну статевої належності, вперше включене в анкету на вимогу влади, відповіла лише третина респондентів. З них в цьому зізналися 24 барристера і 4 королівських адвоката, ще 163 вибрали пункт «Краще вже про це не говорити». Це найгірший показник за часткою відповідей, констатують автори доповіді. При цьому абсолютна більшість барристерів (99,94%) вказали в анкеті свою стать.

Разом з тим, як випливає з доповіді, англійські адвокати стали охочіше відповідати на вже традиційні питання про свою сексуальну орієнтацію і віросповідання. Такими особистими даними поділилися приблизно 43% барристерів, тоді як у 2017 році їх було менше 35%. Переважна більшість адвокатів виявилися гетеросексуалами (6827 осіб), а також християнами і атеїстами (3519 і 2352 юристів відповідно).

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *