В Англії жінки можуть приховувати інформацію про судимість за проституцію

У Великій Британії три жінки виграли справу в уряду щодо оприлюднення потенційним роботодавцям інформації про їхні минулі судимості за проституцію.

Фіона Броадфут і дві інші жінки подали позов до Високого суду Лондона, у якому заявили, що вони були втягнуті у проституцію у підлітковому віці і мають численні судимості згідно з Законом про боротьбу з порушенням громадського порядку на вулицях, зокрема, за приставання.

Судді постановили, що норми Закону, які змушують жінок оприлюднювати минулі судимості, є неправомірними і не відповідають реаліям демократичного суспільства

«Ми погоджуємося, що позивачки мають перешкоду на ринку праці і всі вони постраждали від приниження через дію правила численних судимостей. На наш погляд, парламент може напрацювати схему щодо працевлаштування, яка збалансує інтереси громадськості з інтересами окремих осіб», – заявили вони.

Адвокат жінок Гаррієт Вістріх заявила: «Це важливе рішення, яке може насправді змінити життя жертв секс-торгівлі, які б не мали нести кримінальну відповідальність взагалі».

Захисник також закликала жінок, що опинилися в аналогічній ситуації, домагатися отримання дозволів на подання апеляції.

Додамо, водночас судді відхили інші 6 скарг від жінок про те, що законодавчий акт уможливлює гендерну дискримінацію і порушує приватність.

Джерело: Українське право

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *