В 2018 році Школа з прав людини проведе 10 тематичних тренінгів

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини спільно з Координатором проектів ОБСЄ в Україні продовжують у 2018 році освітні заходи Школи з прав людини.

Про це йдеться на сайті омбудсмена.

Зокрема заплановано провести 10 тематичних тренінгів для представників громадських організацій, державних службовців, активних громадян. Оприлюднено попередній графік тренінгів:

Провідні експерти Школи з прав людини розкриють положення Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод, а також актуальну для національної правової системи практику Європейського суду з прав людини.

Якщо Вас цікавлять наші заходи, заповніть коротку анкету та залиште свій е-mail, щоб не пропустити початок добору учасників.

Нагадаємо, Школа з прав людини – це освітній проект, започаткований у 2017 році Координатором проектів ОБСЄ в Україні в межах проекту «Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя» за підтримки Уряду Канади спільно з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, метою якого є підвищення рівня знань кожної особи з питань захисту фундаментальних прав і основоположних свобод.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *