Усі українські оператори повністю заблокували заборонені російські сайти

Оператор мобільного зв’язку lifecell і телекомунікаційний провайдер Тріолан уже заблокували доступ користувачів до всіх російських сайтів, що потрапили в список санкцій.

Нагадаємо, що раніше мобільні оператори Київстар, а також Vodafone-Україна також заблокували доступ до заборонених ресурсів.

В прес-службі lifecell повідомили, що доступ до відповідних ресурсів був відключений вранці 19 травня, передає Інтерфакс-Україна.

Генеральний директор провайдера Тріолан Вадим Сидоренко зазначив, що компанія вирішила не чекати рекомендацій щодо можливих варіантів закриття доступу і вирішила діяти методами, які є в наявності у провайдера.

Звертаємо увагу, що lifecell – третій за розміром оператор мобільного зв’язку в Україні. Його активна абонентська база до кінця першого кварталу 2017 року налічувала близько 8,9 млн абонентів.

Тріолан – телекомунікаційний провайдер, заснований в 2008 році. Працює в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Сумах, Полтаві, Запоріжжі, Рівному. Кількість клієнтів провайдера становить близько 300 тис. осіб.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.