Уряд затвердив порядок подання електронних документів для отримання ліцензії

Кабінет Міністрів України своєю постановою «Про затвердження Порядку подання органу ліцензування документів в електронній формі» від 24 травня 2017 року № 363 спростив порядок подання документів для видачі ліцензії.

Документом уточнюються та актуалізуються вимоги до порядку подання документів до органу ліцензування та опрацювання таких документів органом ліцензування, – зазначено у поясненні до документа.

Електронні документи подаються до органу ліцензування через Єдиний державний портал адміністративних послуг. Документи, які існують тільки в паперовій формі, до заяви додаються у форматі PDF із електронним цифровим підписом.

У разі подання електронних документів документи на паперових носіях не подаються.

Уповноважена особа органу ліцензування перевіряє надходження електронних документів не рідше двох разів на день (у першій та другій половині робочого дня).

Після надходження електронні документи реєструються в системі органу ліцензування, про що автоматично інформується ліцензіат через персональний кабінет на порталі адмінпослуг.

Про прийняте рішення ліцензіат знову ж таки отримує сповіщення у персональному кабінеті на порталі, а також рішення оприлюднюється на офіційному веб-сайті органа ліцензування.

Електронні документи зберігаються відповідно до Законів України «Про ліцензування видів господарської діяльності» і «Про електронні документи та електронний документообіг».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.