Українцям стане складніше отримати візу в США

Адміністрація Президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа затвердила нову анкету для охочих відвідати країну.

Про це повідомляє РБК.

Незважаючи на критику з боку низки посадових осіб зі сфери освіти та академічних груп у період громадського обговорення, нові анкети для перевірки тих, хто хоче відвідати США все ж були схвалені 23 травня Управлінням з питань менеджменту та бюджету.

На думку критиків, нові питання будуть надмірно обтяжливими, приведуть до тривалих затримок в обробці інформації і будуть перешкоджати припливу іноземних студентів та науковців в США.

Відповідно до нових процедур, посадові особи можуть запитати у кандидата на отримання візи номери всіх попередніх закордонних паспортів, дані соціальних мереж за останні п’ять років, адреси електронної пошти та номери телефонів. Також можуть запитати біографічну інформацію за останні 15 років, включаючи адреси, місця роботи та історію подорожей.

Варто відзначити, що ці поля для заповнення не є обов’язковими, але посадові особи будуть запитувати додаткову інформацію, коли вирішать, «що така інформація необхідна для підтвердження особи або проведення більш суворої перевірки в цілях національної безпеки», заявив у середу офіційний представник Держдепартаменту.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *