Українські студенти отримають стипендії на навчання в Чорногорії

Завдяки ратифікації Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Чорногорії про співробітництво в сфері освіти і науки, українські студенти матимуть змогу отримати стипендії на навчання в Чорногорії.

Закон «Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Чорногорії про співробітництво в сфері освіти і науки» (проект № 0147) прийнятий на ранковому засіданні ВР 7 червня.

Дана угода містить взаємні можливості для обміну студентами і стажерами з пріоритетних для країн спеціальностями; проведення спільних наукових досліджень в галузі гуманітарних, природничих, технічних і педагогічних наук; обміну викладачами на підставі партнерських угод між навчальними закладами і т.д.

Щороку студенти України та Чорногорії матимуть змогу навчатися за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» і «магістр». Пропозиції про необхідну кількість стипендій для навчання із зазначенням спеціальностей будуть щорічно надаватися по дипломатичних каналах.

Україна сприятиме вивченню чорногорської мови і літератури, а Чорногорія — українських. З цією метою країни будуть обмінюватися викладачами, вчителями та фахівцями з мови та літератури, а також матеріалами та інформацією і, в разі необхідності, організовувати курси і семінари.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *