Українка подала в суд на Louis Vuitton через плагіат реклами

Український візажист Влада Фоменко-Хаггерті, яка зараз живе в США, подала в суд на французьку марку Make Up For Ever і Louis Vuitton за плагіат реклами.

Про це повідомляється на сайті адвокатській фірмі McArthur Law Firm.

Українка назвала плагіатом різдвяну рекламну кампанію бренду, на якій зображені чотири види глянсової помади, що стікає з губ. За словами Хаггерті, даний прийом придумала саме вона, давши йому назву lip drop.

Ні, я не співпрацювала з ними, і ми не створювали колаборації. Я кілька разів сказала їм «ні», але вони все одно використовували мої фотографії, — розповіла візажист в своєму профілі в Instagram.

Відзначається, що в Muste Lustrous Logo також представлені ті ж самі яскраві моменти і відмінна текстура «рідкого золота» Хаггерті. Схоже, що MUFE взяла фотографію «рідкого золота» Vlada і використовувала її в якості моделі для створення Lustrous Logo MUFE, про що свідчить порівняння, яке показано нижче. Червоні кола в наведеному нижче порівнянні показують приклади того, як Lustrous Logo MUFE і рідке золото Vlada мають однакові текстурами і підсвічування, що вказує на те, що Lustrous Logo MUFE — це відредагована копія фотографії Vlada Liquid Gold.

Відзначається, що суд Каліфорнії ухвалив заяву дівчини на розгляд.

Раніше повідомлялось, що український візажист Влада Фоменко-Хаггерті створила найдорожчий макіяж губ в світі, встановивши світовий рекорд.

Джерело: Букви

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *