У восьми областях України запустили пілотні групи поліцейських детективів

Національна поліція започаткувала проект «Поліцейські детективи», який почав діяти з 1 червня у 8-ми областях України. В рамках цього проекту 90 % особового складу підрозділів кримінальної поліції перевели в статус слідчих.

Про це повідомив Департамент комунікації Національної поліції України.

Експеримент проводиться у Київській, Запорізькій, Львівській, Одеській, Полтавській, Сумській, Харківській та Хмельницькій областях, на базі районних підрозділів.

Міністр внутрішніх справ України пояснив, що цей експеримент було запроваджено для того, щоб знайти оптимальний баланс між інститутом слідчих та інститутом детективів.

Ми займаємося розслідуванням. Є оперативники, які збирають докази та ведуть спеціальні спостереження. І є слідчий, який аналізує факти і намічає кроки. Зараз детектив це об’єднує, – додав Арсен Аваков.

Голова Національної поліції України додав, що залишок працівників кримінальної поліції буде орієнтований на виконання прямих обов’язків кримінальної поліції: оперативної та агентурної роботи, ведення оперативно-розшукових справ, встановлення неопізнаних трупів та розшук безвісті зниклих осіб.

Сергій Князєв зазначив, що до кінця літа буде проведений зріз роботи цих підрозділів. Паралельно керівництво Нацполіції моніторить перебіг цього проекту для покращення результатів та ефективності його проведення.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *