У Великій Британії з’явилося міністерство з питань самотності


Більше 9 мільйонів людей в країні завжди або часто відчувають себе самотньо. Тому у Великій Британії вирішили створити спеціальне міністерство з питань самотності, головою якого призначено колишнього міністра спорту і суспільства Трейсі Крауч.

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей повідомила, що на створення нового відомства її надихнула діяльність члена парламенту від Партії лейбористів Джо Кокс, яку вбили в 2016 році, передає The Telegraph.

Дж.Кокс керувала комісією з питань самотності й закликала уряд вжити заходів, щоб допомогти підданим, які відчувають себе покинутими. Серед пропозицій також висловлювалась ідея заснування спеціального державного органу.

Наразі відомо, що міністерство співпрацюватиме зі згаданою комісією, проте більш конкретних даних поки що не повідомляють.

На заході, приуроченому вшануванню пам’яті Дж.Кокс, що проводився на Даунінг-стрит, очільниця британського уряду назвала її «промінчиком світла» в боротьбі з проблемами людей.

Для дуже багатьох людей самотність — це сумна реальність сучасного життя. Я хочу протистояти цьому виклику для суспільства і вжити заходів для вирішення проблеми самотності, яку переживають літні люди, опікуни та ті, хто втратив близьких — то є люди, яким немає з ким поговорити, з ким поділитися своїми думками та досвідом, — заявила Тереза Мей