У Раді хочуть змінити правила дорожнього руху

У Верховній Раді України зареєстрували законопроект № 6443 від 15.05.2017, яким пропонується внести зміни до Закону «Про дорожній рух».

Пропонується доповнити статтю 41 Закону “Правила дорожнього руху” новим положенням, яке дозволить водіям на регульованому перехресті при ввімкненому червоному сигналі світлофора здійснювати поворот праворуч за умови, що вони не будуть створювати перешкод транспортним засобам і пішоходам, що рухаються з інших напрямків, крім випадків, коли такий напрямок руху буде суперечити дорожнім знакам чи дорожній розмітці.

Також пропонується дозволити водіям, за певних умов, при ввімкненому червоному сигналі світлофора при виїзді з дороги з одностороннім рухом здійснити поворот ліворуч, якщо на перехрещуваній дорозі також організовано односторонній рух транспортних засобів.

Автори проекту мають на меті запозичити досвід інших країн, де існують єдині правила, які дозволяють водіям здійснювати у низці випадків поворот праворуч на червоний сигнал не лише за наявності спеціальної зеленої стрілки.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.