У НШСУ готуватимуть суддів із помічників всього за 70 днів

Спеціальна підготовка кандидатів на посаду судді в рамках добору суддів місцевих судів розпочнеться 26 березня 2018 року. Триватиме така спецпідготовка лише 70 днів.

Про це повідомляє прес-служба Національної школи суддів України, передає «ЗіБ».

У НШСУ пояснюють такі стислі строки реалізації програми її насиченістю. Кандидати пройдуть десятки курсів і тренінгів, за новітніми методами підготовки від сотні кращих суддів-тренерів. Кожен кандидат буде забезпечений необхідними інструментами для навчання – персональним комп’ютером та навчальними матеріалами, стипендією. Кандидатів супроводжуватимуть куратори та судді-наставники, які адмініструватимуть процес спеціальної підготовки.

За інформацією НШСУ, першими спеціальну підготовку проходитимуть 285 кандидатів, які мають щонайменше трирічний досвід роботи на посаді помічника судді.

Цей механізм допоможе скоротити шлях до посади судді тим, хто має досвід роботи в суді у якості помічника та у найкоротші строки заповнити вакансії у місцевих судах, – ідеться в повідомленні НШСУ.

Як розповіли в НШСУ, спецпідготовка організована за єдиною уніфікованою програмою, а її проведення відбуватиметься одночасно в чотирьох локаціях:

  • Київ ( вулиця Васильківська, 36 – Інститут післядипломної освіти університету імені Тараса Шевченка);
  • Харків (майдан Героїв Небесної Сотні, 36 – Харківське регіональне відділення НШСУ);
  • Львів (вул. Чоловського, 2 – Львівське регіональне відділення НШСУ);
  • Одеса (проспект Шевченка, 29 – Одеське регіональне відділення НШСУ).

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.