У Німеччині пропонують ввести «податок на цукор»

Понад 2 тис. німецьких лікарів написали відкритого листа канцлеру Німеччини Ангелі Меркель, міністрам її уряду і лідерам партій, закликавши вести боротьбу із зайвим вживанням цукру на федеральному рівні.

Про це пише Interfax-Україна з посиланням на Handelsblatt.

За аналогією з обмеженнями на вживання тютюну медики пропонують комплексні законодавчі заходи, зокрема податки й акцизи на продукти з високим вмістом цукру (в першу чергу, солодкі напої), а також заборони на адресовану дітям рекламу. Іншими заходами поширення ожиріння та діабету в Німеччині не зупинити, вважають автори 5-сторінкового документа.

Поки уряд ФРН на відкритий лист медиків офіційно не відреагував, повідомляє Deutsche Welle. Деякі з членів кабінету від ХДС, партії А. Меркель, вважають, що державі слід не наказувати населенню, що воно повинно або не повинно їсти, а посилено пропагувати здорову їжу та здоровий спосіб життя загалом.

Однак представники соціал-демократів, які також входять до урядової коаліції, вважають, що пропоновані обмеження, зокрема податок на цукор, будуть доцільними.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *