У Мюнхені жінка подала позов до суду на готель після «любовних інтрижок»

Жінка подала позов до суду на готель після «любовних інтрижок» з невідомим на ім’я Міхаель

«Рулетка батьківства», з таким заголовком один з дільничних судів Мюнхена виніс рішення по одному нетиповому позову жінки з міста Халле. Ця жінка, в червні 2010 року зняла на чотири дні номер в одному з готелів і провела там час з якимось Міхаелем. Через дев’ять місяців вона народила хлопчика.

Про батька хлопчика, крім його імені, жінці не було відомо практично нічого. Ні прізвища, ні адреси вона не знала. Вона вимагала від готелю надання прізвища та адреси проживання цього Міхаеля, щоб зажадати від нього аліментів на утримання дитини. Однак готель відмовив у наданні такої інформації з тим обгрунтуванням, що на той період в готелі перебувало четверо чоловіків з ім’ям Міхаель.

У зв’язку з цим, жінка подала позов до суду на цей готель і програла процес. Суд постановив: «права порушених чоловіків на інформаційне самовизначення і право на захист своєї сім’ї і шлюбу стоять вище ніж права позивачки». Крім того, ці чоловіки мають право на повагу до приватного життя, включаючи інтимну сферу.

«З огляду на те, що жінка не змогла більш докладно описати свого Міхаеля, виникає загроза зловживання персональними даними. Одного імені, причому жінка не зовсім впевнена чи про основне ім’я йдеться, і наявності поверху готельного номера недостатньо для визначення конкретної особи. Також важко визначити, чи дійсно батька хлопчика звуть Міхаель?».

Джерело: Spiegel

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *