У Львові просять про оголошення міста зоною надзвичайної екологічної ситуації

Комісія Львівської міської ради звернулася до уряду з проханням оголосити Львів зоною надзвичайної екологічної ситуації. Про це написав міський голова Андрій Садовий на своїй сторінці у Фейсбуці.

Щойно міська комісія звернулася до уряду, щоб оголосити Львів зоною надзвичайної екологічної ситуації. Організатори «сміттєвої» блокади можуть починати святкувати. У нас справді не залишилося інших можливостей для уникнення екологічного лиха, – проінформував він.

Перспективу будівництва заводу з переробки відходів, А.Садовий коментує так:

Французькі експерти спільно з українськими активно працюють над технологічними параметрами і проектом. Завершуємо детальне вивчення запропонованої ними ділянки під завод на території ТЕЦ-2, який, на мою думку, є оптимальним. Але в будь-якому випадку, будівництво такого заводу – це 2 роки. Почати зможемо в цьому році.

Відповідне рішення ухвалено в понеділок на позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Звернення надіслано прем’єр-міністру, РНБО та голові Львівської обласної державної адміністрації.

Конкурсна комісія з відбору інвестора для будівництва заводів з переробки відходів визнала переможцями всі три компанії, які брали участь у другому турі відбору, – «Інвестиційно-екологічна компанія», ТОВ «Глассворк текнолоджі» і ТОВ «Вейст менеджмент сістемс».

До 15 липня мають відбутися всі громадські слухання, і відбудеться узгодження проектів будівництва, і вже восени поточного року може початися відведення земельної ділянки інвестору.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *