У Лондоні провели автобусне турне юристів, які консультували громадян

У Лондоні організували чотириденний автобусний тур міграційних юристів під назвою «LondonIsOpen». Вони консультували громадян Європейського союзу, які хотіли б залишитися жити в британській столиці після виходу країни з ЄС.

Про це повідомила прес-служба мерії міста на офіційному сайті.

Юристи і волонтери працювали на безоплатній основі. Метою такого туру було забезпечити необхідний спокій та пояснити, які дії варто зробити європейським лондонцям, чиї права ігнорувалися під час процесу Brexit.

За чотири дні автобус проїхав 10 лондонських районів, юристи зустрічались з населенням в бібліотеках, торгових центрах та центрах для мігрантів, ратуші і в аеропорту Хітроу.

Маршрут був спеціально визначений, після співпраці з громадськими групами, для забезпечення відвідування автобусом місць з найбільшою густотою населення, особливо тих, які є найбільш вразливими його слоями.

Мер Лондона — затятий противник Brexit. Він закликав провести другий референдум з питання виходу країни з Євросоюзу, розкритикувавши уряд Терези Мей за провальні, на його погляд, переговори з ЄС про вихід. У своїй статті в газеті він писав раніше, що «хаотичний підхід» уряду Мей до переговорів з ЄС привів їх в глухий кут.

Ілюстрація: 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *