У Києві запустили Єдиний реєстр зареєстрованих мешканців міста

У Києві запустили єдиний реєстр мешканців та систему оповіщення про надзвичайні ситуації.

Про це повідомили у Київській міській раді.

Як заявив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров, єдиний реєстр мешканців Києва дасть змогу скоротити процедуру реєстрації мешканців з одного місяця до 5-10 хвилин.

За його словами, система оповіщення в разі виникнення надзвичайних ситуацій дозволяє оперативно отримувати всю інформацію про надзвичайні ситуації на електронну пошту та за допомогою SMS.

Окрім того, місто поступово відмовляється від програмних продуктів країни-агресора Росії.

Уже минулого року ми зрозуміли, які загрози несе впровадження російських програмних продуктів для діяльності КМДА. Вже тоді почали перехід на вітчизняний програмний продукт і зараз ми впровадили систему в 10 керуючих компаніях, у КП “ГІОЦ”, департаменті інформаційно-комунікаційних технологій та департаменті фінансового аудиту та контролю, — підкреслив Назаров.

Також в рамках виконання програми Електронна столиця створена система консолідації фінансової звітності комунальних підприємств та розроблено ядро системи відеоспостереження. Зокрема, було встановлено 3 763 камери на об’єктах соціально-культурного побуту (дитячі садки, школи, лікарні, бібліотеки, театри; на мостах та центральній частині міста).

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *