У Києві запустили пілотний проект «Лікар у Вашому домі»

У Києві запровадили пілотний проект «Лікар у Вашому домі», завдяки якому кожен бажаючий зможе отримати консультацію лікаря, не відвідуючи медзаклад.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, зазначають у КМДА.

Багато киян або не мають можливості, або часу звертатися до закладів охорони здоров’я. Тому необхідно створити умови для максимального охоплення населення якісними медичним сервісом і можливістю проконсультуватися у лікаря.

Щоб охопити якомога більше мешканців столиці, облаштують стаціонарні пункти «Лікар у Вашому домі» у багатолюдних місцях. У такому форматі до лікарів зможуть звертатися відвідувачі цих закладів, що дасть можливість забезпечити раннє виявлення та профілактику захворювань, — розповів він.

За словами Віталія Кличка, другий напрям реалізації програми — створення медичних бригад, які будуть здійснювати домашні візити та складатимуться з лікаря, студентів міських медичних коледжів і соціальних працівників. Бригади працюватимуть із соціально незахищеними киянами: інвалідами, дітьми із малозабезпечених, соціально неблагополучних родин, особами, які не здатні до самообслуговування.

Зазначається, що всього планується укомплектувати 30 таких бригад.

Також мер додав, що проект дасть можливість передбачати й своєчасно виявляти та попереджати захворювання на ранній стадії; формуватиме усвідомлене та відповідальне ставлення населення до власного здоров’я.

Мер Києва також скористався послугами медиків та пройшов експрес-тестування.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *