У Києві відкрили центр, де надають близько 100 соцпослуг

У Святошинському районі Києва відкрили Центр соціальних служб, де можна отримати близько 100 соціальних послуг.

Про це повідомлено на сайті Київської міської державної адміністрації.

У центрі забезпечені максимально комфортні умови для надання послуг особам із інвалідністю, зокрема: відповідність приміщень та їхніх елементів (пандусів, санвузлів) будівельним вимогам щодо відвідування їх людьми з інвалідністю; встановлення візуальних знаків, звукового оповіщення електронної черги; розміщення інформаційних матеріалів знаків зі шрифтом Брайля; прийом громадян із вадами слуху сертифікованими фахівцями, у тому числі спеціалістом, який володіє мовою жестів; є соціальний транспорт для перевезення осіб із інвалідністю.

Відкриття такого центру було зумовлено тим, що на сьогоднішній день у Києві всі служби соціального спрямування  розташовані за різними адресами, що у свою чергу викликано відсутністю вільних пристосованих приміщень.

Створення центру надало можливість зібрати в одній будівлі  всі соціальні служби, зокрема: управління праці та соціального захисту, управління Пенсійного фонду України, центр зайнятості. Центр облаштовано необхідним обладнанням. Тут також є дитяча ігрова зона, кімната матері і дитини. Діє електронна черга, – додають у КМДА.

У повідомленні зазначають, що перевагою  надання послуг у такому форматі є те, що в одному приміщенні, який  працюватиме у форматі «прозорий офіс», можна отримати базовий пакет послуг соціального характеру за різними напрямами. Це і оформлення субсидій, соціальних виплат, пенсій, сприяння у підборі роботи, нарахування допомоги із безробіття, надання інформаційних послуг щодо соціальних послуг пенсіонерам, особам із інвалідністю, сім’ям із дітьми, молоді.

Столична влада планує відкривати такі центри і в інших районах.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.