У Києві відбудуться Національні судові змагання з протидії корупції

22447332_1901894743398728_1484012949_nУ Києві 25-26 листопада 2017 року відбудуться Національні судові змагання з протидії корупції, до участі у яких запрошуються студенти ІІ-VI курсів правничих спеціальностей.

Повідомлення передає Юридична Газета.

Судові змагання присвячені різним аспектам запобігання та протидії корупції, зокрема, кримінальним процесуальним (обрання виду запобіжного заходу при вчиненні корупційного правопорушення), сфера публічних закупівель та антикорупційна політика компаній.

Захід організовуються осередком ELSA Ukraine у місті Києві. ELSA – міжнародна неполітична неприбуткова організація, що об’єднує студентів-правників із більш як 40 країн Європи, зокрема, в Україні вона представлена із 1996 року.

Проектним партнером змагань виступає Transparency International Ukraine. Експертний партнер – юридична фірма «Василь Кисіль та партнери». Крім цього, підтримку організації та проведення вказаних змагань надає Відкритий офіс НАБУ та аналітична система для ділової розвідки та перевірки контрагентів України «You Control».

Участь у заході коштує 300 грн. із команди, яка може складатися від 2 до 3 осіб. Реєстрація триває до 25 жовтня 2017 року та доступна тут.

Ексклюзивним партнером ELSA Ukraine виступає юридична фірма «Сергій Козьяков та партнери» — одна з провідних юридичних фірм у сфері корпоративного права в Україні, яка спеціалізується на вирішенні правових проблем в сфері злиттів і поглинань, конкуренційного права, права міжнародної торгівлі, нерухомості, енергетики і екології, судової практики.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *