У КГС обрано делегатів на ХV черговий з’їзд суддів України та суддів- спікерів

У Касаційному господарському суді у складі Верховного Суду визначилися з делегатами а ХV черговий з’ їзд суддів України та суддями-спікерами.

25 січня 2018 року зборами суддів Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду обрано делегатів на ХV черговий з’ їзд суддів України: суддів Ларису Рогач, Єгора Краснова і Валерія Сухового.
Крім того, для налагодження ефективної комунікації з громадськістю і ЗМІ та відповідно до рішення Ради суддів України, обрано суддів-спікерів від КГС: Сергія Жукова, Юрія Чумака і Людмилу Стратієнко.
В свою чергу, Голова КГС Богдан Львов підкреслив важливість запровадження інституту судді-спікера в Україні, оскільки це зумовлено як вимогами часу, так і великим суспільним інтересом до судової гілки влади.
Разом з тим, головне завдання суддів-спікерів – це висвітлення офіційної позиції суду та допомога громадськості в розумінні рішень, які приймаються судом. Водночас, коментуючи ту чи іншу справу або рішення, завжди потрібно пам’ятати про Кодекс суддівської етики та присягу судді.
Також, згідно з порядком денним відбулося обговорення пропозицій щодо кандидатур до складу Науково-консультативної ради Верховного Суду.

Джерело: Відділ взаємодії зі ЗМІ та забезпечення комунікації КГС ВС

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *